Onze reis begint in San Francisco. Van hieruit zullen wij langs de kust rijden in zo'n 3 dagen (route 1) richting Los Angeles via Monterey, Carmel, Big Sur en San Simeon. In Los Angelos verblijven we 2 nachten om vervolgens onze reis te vervolgen naar Big Bear Lake, Laughlin, Prescott, Williams, Grand Canyon, Page, Bryce Canyon, 2 nachten Zion, Las Vegas, Death Valley, Wofford Heights, 2 nachten Sequoia en Kings canyon national park, 2 nachten Yosemite, 1 nacht turlock en eindigen met 3 dagen San Francisco.
Recente Reisverslagen:
19 Mei 2015
Vanaf Zion naar Sequoia
14 Mei 2015
13-05-15
12 Mei 2015
11-05-15
07 Mei 2015
Dag 6 en 7:
05 Mei 2015
Dag 4 en 5